Kirsi Talo kõrvalhoonete renoveerimine LEADER toetuste abil

Kirsi Talol on heameel anda teada, et tänu Piiriveere Liider LEADER toetusele oleme renoveerinud majutusteenuse pakkumiseks Küün-Lauda ruumid. Tänu projektitoetusele oleme saanud juurde 10 magamiskohta, pesuruumid ning kaks seminariruumi. Küün-Laut on avatud kõigile külalistele alates jaanuarist 2020.

Oleme siiralt tänulikud Piiriveere Liider meeskonnale toetuse eest!

Ühtlasi on meil heameel teatada, et 2020 aasta sügistest alustame Kirsi Talo kivimüüriga lauda renoveerimist, majutusteenuste osutamiseks. Antud projekti toetab samuti Piiriveere Liider LEADER programmi raames, tänu toetusele loome juurde 7 voodikohta, avatud köögi ning kaminasaali ning säilib Setomaa talu audentne arhidektuur.

Meie toetuse saamise lugu, saate sirvida alloleval lingil, loodame, et see on inspiratsiooniks kõigile toetuse taotlejatele.

https://www.piiriveere.ee/et/e

Kirsi Talo lugu

Kirsi Talo lugu on lihtne, Setomaalt saab korraks ära minna, aga mitte kunagi päriselt lahkuda. Varem või hiljem leiad oma tee siia tagasi, nii juhtus ka meie perega. 
See iidne ning audentne Setomaa talu on renoveeritud suurest austusest ning armastusest Setomaa kultuuri ning pärandi vastu. Siia on oodatud kõik toredad inimesed, kes soovivad kogeda Setomaa ehtsust, siinset kaunist loodust, kultuuri ning Setomaa kööki. Meie uksed on alati kõigile avatud ja soovime siiralt, et meie kodumajutuses saate alati tunda ennast justkui kodus.
 
Kirsi Talo külalistetoad on loodud suure pühendumisega ja loodame, et need pakuvad rõõmu kõigile külastajatele, nii väikestele kui suurtele.  
Saunasõpradele, on lausa kohustuslik järgi proovida ehtsa suitsusauna leil ning kombed. See on midagi erakordset ja väärib nautimist.
 
Kirsi Talo pererahvas ootab teid kõiki Setomaad avastama, kasvõi igal aastaajal. 

HINNAKIRI

Majutusteenus: 25 eur per inimene, sisaldab hommikusööki

Seminariruumide rent: Hind kokkuleppel pererahvaga, pakume lisaks ka kohvipause, olemas on ka esitlustehnika (ekraan, projektor, wifi) 

Suitsusauna rent: 100 euri päev, sisaldab vihta, saunalinu ning pesemisvahendeid

 Jalgratta rent: Kirsi talul on pakkuda 10 jalgratast, 5 eur ööpäev

 Lõuna- ja õhtusöögid: Hind kokkuleppel, vastavalt inimeste arvule ning menüüle

 

Hetkel on Kirsi Talol pakkuda ööbimiseks 6 eraldi tuba ning 4 aiamaja. Kokku voodikohtade arv 32. Suveks on lisandumas veel 2 uut aiamaja.

Telkimisvõimalus, hind kokkuleppel pererahvaga.

Aiamajad